1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  241
 2. imermehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  300
 3. LTH05
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  306
 4. cod3x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  475
 5. AstronauT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  307
 6. msnfreezer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  269
 7. imermehmeti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  376
 8. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  289
 9. AstronauT
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  374
 10. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  362
 11. mr.ismajl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  272
 12. cmd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  262
 13. imermehmeti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  365
 14. Tigerman
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  364
 15. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  355
 16. Toxici
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  388
 17. valdoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  571
 18. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  239
 19. RioteR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  247
 20. best~boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  329

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...