1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. JetonK
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  413
 2. Vik Maylay
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  572
 3. Unknow
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  337
 4. albion154
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  535
 5. Zyklon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  646
 6. Shkodrani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  469
 7. CIA
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  509
 8. aLpha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  376
 9. G3nnT'zZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  776
 10. Spider-x
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  471
 11. LiridonMurati
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  470
 12. unamed
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  426
 13. klevi1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  486
 14. shqipdon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  390
 15. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  465
 16. ditiendrit
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  473
 17. ms-dos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  587
 18. Zgjiminet
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  604
 19. GunSpeR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  414
 20. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  461

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...