1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  551
 2. Edinni™.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  549
 3. itune
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  549
 4. Impo$$ible
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  548
 5. albion154
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  543
 6. CERBER.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  542
 7. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  541
 8. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  535
 9. Ardi1489
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  532
 10. Dr0mas
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  532
 11. xuki
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  529
 12. ditiendrit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  527
 13. HostFier
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  527
 14. BasicHawk
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  526
 15. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  523
 16. TuPac^SHaKuR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  519
 17. moondiz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  519
 18. AstronauT
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  518
 19. Nardiunik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  518
 20. Mirsad.Bekiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  516

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...