1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  232
 2. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  260
 3. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  268
 4. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  308
 5. binndz.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  341
 6. Leonard
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  274
 7. Albo-Dj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381
 8. ProXy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  225
 9. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  352
 10. peci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  293
 11. ProXy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  305
 12. ProXy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  256
 13. S!LenT'AssAs!N
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  272
 14. AstronauT
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  313
 15. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  291
 16. ProXy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  349
 17. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  296
 18. Liridoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  350
 19. XxLiLBoYxX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  346
 20. msnfreezer
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  291

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...