1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  467
 2. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  476
 3. WesternNighT3333
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  498
 4. HostFier
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  576
 5. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  493
 6. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  475
 7. Misteriozi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  447
 8. Liridoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  459
 9. Endrit-17
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,327
 10. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  661
 11. CERBER.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  598
 12. Fier
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  463
 13. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  452
 14. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  458
 15. xtr3m3trOjAn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  502
 16. Tanni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  546
 17. DazzLe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  507
 18. RioteR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  456
 19. Kmjeksore
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  646
 20. roland007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  552

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...