1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  612
 2. shqiprimh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  611
 3. GunSpeR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  611
 4. Zgjiminet
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  611
 5. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  608
 6. ms-dos
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  594
 7. Liridoni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  583
 8. cannibalz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  583
 9. Vik Maylay
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  582
 10. Kmjeksore
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  580
 11. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  580
 12. patriotishqiptar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  576
 13. valdoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  571
 14. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  567
 15. mendurberisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  564
 16. CyberFucker
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  564
 17. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  561
 18. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  559
 19. Erooniti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  558
 20. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  553

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...