1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. NewBorn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  301
 2. Dr.V!k
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  309
 3. Ardzz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  430
 4. msnfreezer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  316
 5. xXx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  356
 6. N!ghtWarrior.!
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  343
 7. Diamant
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  434
 8. imermehmeti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  265
 9. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  466
 10. ShKeLqiM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  261
 11. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  377
 12. Juerald
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  297
 13. Gold Es
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  335
 14. msnfreezer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  451
 15. Leonard
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  319
 16. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  296
 17. dDitt.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  284
 18. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  279
 19. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  224
 20. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  277

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...