1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 2. best~boy
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  821
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  556
 4. miri01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  882
 5. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  669
 6. mendurberisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  557
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  461
 8. Ardi1489
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  526
 9. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  571
 10. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  462
 11. Erooniti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  549
 12. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  445
 13. itune
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  540
 14. Taboo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  624
 15. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 16. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  448
 17. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  927
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  407
 19. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  421
 20. WesternNighT3333
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  452

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...