1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. qmp
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  717
 2. funky_fresh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  716
 3. Inpu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  705
 4. Mentor1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  700
 5. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  694
 6. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  693
 7. Dr0mas
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  685
 8. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 9. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  678
 10. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  676
 11. ms-dos
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  674
 12. Sytrim
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  669
 13. aLpha
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  663
 14. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  656
 15. Zyklon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  655
 16. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  650
 17. beni-2010
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  631
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  629
 19. Bujamini
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  617
 20. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  614

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...