1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. bulchee
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  364
 2. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  405
 3. cannibalz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  583
 4. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  334
 5. Burn3r
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  322
 6. Tigerman
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  375
 7. dikario
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  324
 8. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  329
 9. phoen1x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  402
 10. best~boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  339
 11. atlantis
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  314
 12. mentor10
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  292
 13. ShKeLqiM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  269
 14. atlantis
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  330
 15. boni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  337
 16. best~boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  258
 17. dali
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  273
 18. cippi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  376
 19. TuPac^SHaKuR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  520
 20. arditi11
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  338

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...