1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ditiendrit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  520
 2. GunSpeR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  607
 3. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  604
 4. itune
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  478
 5. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  681
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  791
 7. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,406
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  645
 9. BaDBoY-ALbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  556
 10. Nardiunik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  511
 11. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 12. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  862
 13. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  610
 14. DazzLe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  484
 15. Komandanti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  506
 16. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  507
 17. BasicHawk
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  518
 18. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  667
 19. patriotishqiptar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  562
 20. ms-dos
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  671

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...