1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  934
 2. ditiendrit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  930
 3. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  930
 4. petriti11
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  926
 5. miri01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  900
 6. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  865
 7. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  860
 8. adi55
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  848
 9. H4N
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  837
 10. best~boy
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  829
 11. Drobeshi-Dr
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  818
 12. itune
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  809
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  793
 14. G3nnT'zZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  783
 15. Gevio
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  781
 16. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  757
 17. Tiranalb
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  753
 18. alajdin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  742
 19. YIT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  740
 20. Inpu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  732

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...