1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  297
 2. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  363
 3. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  355
 4. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,000
 5. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  487
 6. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  372
 7. edoni15
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  412
 8. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  355
 9. imermehmeti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  323
 10. roni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  354
 11. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  311
 12. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  412
 13. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  361
 14. boom3rang
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  336
 15. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  318
 16. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  264
 17. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  284
 18. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  288
 19. imermehmeti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  370
 20. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  328

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...