1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  508
 2. Elbunit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  229
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,447
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  188

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...