1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  575
 2. Breath.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  444
 3. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  519
 4. Impo$$ible
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  635
 5. qmp
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  816
 6. Mentor1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  762

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...