1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  674
 2. leotrim prizreni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,034
 3. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  687
 4. t0ny73
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,674
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,082
 6. Inpu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  728
 7. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  471
 8. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  457
 9. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  528
 10. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  483
 11. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  477
 12. petriti11
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  917
 13. shqiprimh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  604
 14. Dr0mas
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  679
 15. alajdin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  737
 16. arbenshabiu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  547
 17. Dr0mas
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  530
 18. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  848
 19. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  507
 20. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  652

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...