1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,736
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 3. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  223
 4. ProXy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  224
 5. DazzLe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  225
 6. Elbunit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  227
 7. Endrit-17
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  228
 8. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  230
 9. dikario
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  231
 10. best~boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  238
 11. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  238
 12. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  239
 13. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  241
 14. RioteR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  247
 15. RioteR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  250
 16. Heavy-Dogg
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  250
 17. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  250
 18. ShKeLqiM
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  250
 19. maniax
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  254
 20. ProXy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  255
 21. best~boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  255

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...