1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,580
 2. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,082
 3. DarKr0x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,489
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,923
 5. t0ny73
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,838
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,643
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,582
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,564
 9. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,540
 10. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,539
 11. -atdhe
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,515
 12. albforum
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,505
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,485
 14. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,368
 15. Endrit-17
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,325
 16. leotrim prizreni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,187
 17. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,134
 18. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,094
 19. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,084
 20. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,078
 21. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,030

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...