1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,781
 2. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  484
 3. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  464
 4. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  462
 5. Endrit-17
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  406
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  532
 7. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  444
 8. Endrit-17
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  455
 9. Endrit-17
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  388
 10. Lil-ghost
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  532
 11. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  491
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 13. DiniS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  454
 14. w00Leex
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  420
 15. ditiendrit
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  518
 16. GeneraL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  333
 17. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  644
 18. w00Leex
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  420
 19. best~boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  420
 20. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  411
 21. TuPac^SHaKuR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  599

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...