1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,780
 2. -atdhe
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,542
 3. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,694
 4. t0ny73
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,866
 5. Fox
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  523
 6. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  548
 7. Drobeshi-Dr
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  878
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,159
 9. Dr.V!k
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  501
 10. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,053
 11. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,571
 12. Ice-KKK
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  501
 13. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,106
 14. miri01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,001
 15. Tanni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  562
 16. ilirr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  461
 17. beni-2010
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  729
 18. valdoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  640
 19. AstronauT
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  594
 20. Sytrim
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  806
 21. buli.tet
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  476

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...