1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,781
 2. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,300
 3. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  664
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  808
 5. Elbunit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  400
 6. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  650
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,600
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,953
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,514
 10. itune
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  936
 11. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,620
 12. funky_fresh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  855
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,515
 14. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,392
 15. adi55
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  974
 16. YIT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  864
 17. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,112
 18. Tiranalb
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  861
 19. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,037
 20. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,695
 21. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  839

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...