1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  7,753
 2. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  190
 3. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,447
 4. Elbunit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  229
 5. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  508
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,299
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,729
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,396
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,378
 10. itune
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  808
 11. funky_fresh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  716
 12. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,279
 13. adi55
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  847
 14. YIT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  738
 15. albforum
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,394
 16. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,020
 17. Tiranalb
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  752
 18. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  928
 19. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,480
 20. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  756
 21. Gevio
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  781

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...