1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  8,602
 2. Mentor1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  751
 3. qmp
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  801
 4. Impo$$ible
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  623
 5. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  508
 6. Breath.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  432
 7. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  557
 8. meel.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  422
 9. DiniS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  482
 10. Pssyccho
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 11. VagaBonD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  572
 12. ditiendrit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  981
 13. floroS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  392
 14. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  454
 15. Liridoni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  647
 16. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  377
 17. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  481
 18. DiniS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  441
 19. Liridoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  527
 20. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  409
 21. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  618

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...