1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërko Dizajne

Ky nënforum është krijuar për të kerkuar dizajne nga anëtarët e ketij komuniteti, mundohuni që mos të teproni.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Death-Game
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  11,691
 2. eby
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,691
 3. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,976
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,002
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,115
 6. AVM Digital
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,032
 7. Elbunit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  988
 8. edy007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  988
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,986
 10. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,359
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,819
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,876
 13. itune
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,268
 14. funky_fresh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,147
 15. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,658
 16. adi55
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,292
 17. YIT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,140
 18. albforum
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,832
 19. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,373
 20. Tiranalb
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,124
 21. Blerim R.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,297

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...