1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  688
 2. imermehmeti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  761
 3. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,870

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...