1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,157
 2. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,910
 3. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,441
 4. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,231
 5. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,198
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,174
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,052
 8. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,012
 9. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  990
 10. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  950
 11. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  925
 12. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  921
 13. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  905
 14. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  888
 15. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  872
 16. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  859
 17. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  846
 18. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  836
 19. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  824
 20. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  809

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...