1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  935
 2. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,086
 3. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,990
 4. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  927
 5. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  964
 6. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  899
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,108
 8. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  875
 9. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  951
 10. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  987
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,889
 12. Gold-AG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  672
 13. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  765
 14. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,258
 15. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,036
 16. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,000
 17. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  994
 18. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,590
 19. imermehmeti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  816
 20. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,269

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...