1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,890
 2. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,590
 3. imermehmeti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  816
 4. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,990
 5. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,327
 6. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  964
 7. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,258
 8. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,108
 9. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,087
 10. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,000
 11. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  935
 12. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,036
 13. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,269
 14. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  765
 15. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  873
 16. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  927
 17. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  913
 18. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  951
 19. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  899
 20. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  994

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...