1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,870
 2. imermehmeti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  761
 3. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  688
 4. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,139
 5. Gold-AG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  614
 6. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  891
 7. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  955
 8. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  792
 9. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  920
 10. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  845
 11. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  978
 12. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  810
 13. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  891
 14. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  858
 15. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  873
 16. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  826
 17. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,009
 18. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,191
 19. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  811
 20. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  779

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...