1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,889
 2. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,269
 3. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,590
 4. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  873
 5. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  912
 6. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,327
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,108
 8. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  927
 9. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  964
 10. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  951
 11. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  987
 12. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  899
 13. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,086
 14. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  935
 15. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,000
 16. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  875
 17. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,036
 18. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  994
 19. Gold-AG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  672
 20. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,258

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...