1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. imermehmeti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  933
 2. Gold-AG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  840
 3. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  885
 4. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,185
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,310
 6. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,347
 7. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,332
 8. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,229
 9. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,276
 10. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,394
 11. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,183
 12. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,290
 13. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,249
 14. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,568
 15. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,247
 16. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,429
 17. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,388
 18. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,190
 19. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,656
 20. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,219

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...