1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkesat e Plotësuara

Ketu shkojnë të gjitha kërkesat e plotësuara nga ky sekcion, dizajn&grafik, ose më sakt "Kërko diazajne".

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  12,886
 2. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,979
 3. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,683
 4. Senadd
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,266
 5. nderimcia
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,719
 6. BlackNighT.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,240
 7. funky_fresh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,565
 8. *VLORI*
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,487
 9. SerialCode
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,299
 10. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,622
 11. pOww3R
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,304
 12. doctorsql
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,341
 13. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,232
 14. xXx
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,453
 15. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,326
 16. Gentiani
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,279
 17. Genn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,386
 18. valdoni
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,399
 19. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,372
 20. edoni15
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,232

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...