1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. cHs
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  6,266
 2. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,795
 3. bahrudin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,845
 4. daniell
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,411
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,346
 6. goodlife
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  5,264
 7. daniell
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,078
 8. izenku
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  6,650
 9. ArianitZz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,207
 10. tranilla
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,216
 11. Qlirim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,268

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...