1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dee_key
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,212
 2. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,770
 3. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,276
 4. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  905
 5. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,142
 6. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,514
 7. shkelqim12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,230
 8. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,797

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...