1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  15,438
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  9,054
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  7,234
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,851
 5. BlackEagle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,236
 6. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,085
 7. izenku
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  6,650
 8. cHs
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  6,266
 9. goodlife
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  5,264
 10. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,768
 11. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,998
 12. Juxhin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,853
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,639
 14. besfort_11k
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,608
 15. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,346
 16. bahrudin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,845
 17. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,795
 18. Arditcaushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,527
 19. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,525
 20. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,513
 21. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,496
 22. Lavdim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,488
 23. daniell
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,411
 24. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,275

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...