1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  9,054
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,851
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  15,438
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  7,234
 5. daniell
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,411
 6. bahrudin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,845
 7. Rinoriem
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  299
 8. kosoWar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381
 9. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,137
 10. besfort_11k
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,608
 11. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,768
 12. Gazibo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,112
 13. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,998
 14. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,275
 15. Qlirim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,268
 16. ArianitZz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,207
 17. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,496
 18. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,346
 19. daniell
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,078
 20. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,525
 21. Arditcaushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,527
 22. BlackEagle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,236
 23. Lavdim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,488
 24. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,513

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...