1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  15,438
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  7,234
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  9,054
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,851
 5. izenku
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  6,650
 6. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  2,998
 7. goodlife
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  5,264
 8. cHs
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  6,266
 9. besfort_11k
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,608
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,346
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,639
 12. bahrudin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,845
 13. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,085
 14. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,513
 15. Qlirim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,268
 16. daniell
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,411
 17. Lavdim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,488
 18. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,137
 19. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,795
 20. Juxhin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,853
 21. daniell
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,078
 22. BlackEagle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,236
 23. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,275
 24. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,496

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...