1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  7,233
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  12,254
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  19,227
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  10,043
 5. Rinoriem
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  650
 6. kosoWar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  981
 7. BlackEagle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,666
 8. Juxhin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,281
 9. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,094
 10. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,588
 11. Lavdim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,832
 12. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,689
 13. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  4,199
 14. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,322
 15. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,428
 16. DarKr0x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,132
 17. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  8,472
 18. besfort_11k
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  5,468
 19. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,792
 20. Gazibo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,357
 21. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,800
 22. shkelqim12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,471
 23. Arditcaushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,789
 24. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,989

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...