1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  7,271
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,878
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  9,088
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  15,491
 5. Qlirim
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,271
 6. tranilla
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,217
 7. ArianitZz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,209
 8. izenku
  Përgjigjet:
  51
  Shikimet:
  6,664
 9. daniell
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,080
 10. goodlife
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  5,273
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,355
 12. daniell
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,413
 13. bahrudin
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,847
 14. uniku
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,797
 15. cHs
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  6,276
 16. Arditcaushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,530
 17. shkelqim12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,230
 18. uniku
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,514
 19. Gazibo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,114
 20. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,526
 21. DarKr0x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,643
 22. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,142
 23. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  907
 24. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,105

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...