1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
  1. Fannol Gashi
    Përgjigjet:
    87
    Shikimet:
    18,849
  2. Fannol Gashi
    Përgjigjet:
    33
    Shikimet:
    11,875
  3. Fannol Gashi
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    6,993
  4. Fannol Gashi
    Përgjigjet:
    39
    Shikimet:
    9,747
  5. besfort_11k
    Përgjigjet:
    18
    Shikimet:
    5,151
  6. shkelzeni04
    Përgjigjet:
    5
    Shikimet:
    2,638
  7. Rinoriem
    Përgjigjet:
    0
    Shikimet:
    616
  8. kosoWar
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    906
  9. BlackEagle
    Përgjigjet:
    2
    Shikimet:
    7,631
  10. Juxhin
    Përgjigjet:
    3
    Shikimet:
    3,245
  11. MaksIm1233
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    5,052
  12. REMZI
    Përgjigjet:
    2
    Shikimet:
    1,557
  13. Lavdim
    Përgjigjet:
    4
    Shikimet:
    1,780
  14. rubinelezi9
    Përgjigjet:
    47
    Shikimet:
    4,079
  15. sg1
    Përgjigjet:
    8
    Shikimet:
    8,371
  16. Atdhe Mujaj
    Përgjigjet:
    0
    Shikimet:
    1,272
  17. Sabri Hakuli
    Përgjigjet:
    4
    Shikimet:
    1,399
  18. DarKr0x
    Përgjigjet:
    13
    Shikimet:
    3,091
  19. Dr. PsY.
    Përgjigjet:
    0
    Shikimet:
    1,763
  20. Gazibo
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    1,331
  21. uniku
    Përgjigjet:
    7
    Shikimet:
    1,756
  22. shkelqim12
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    1,444
  23. Arditcaushi
    Përgjigjet:
    1
    Shikimet:
    1,762
  24. cHs
    Përgjigjet:
    18
    Shikimet:
    6,923

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...