1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Kualifikime

Diskutime dhe Informata rreth kualifikimeve apo çertifikimeve të ndryshme nga fusha e Teknologjisë Informative.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  25,058
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  16,840
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  10,490
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  14,197
 5. uniku
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,860
 6. besfort_11k
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  7,833
 7. shkelzeni04
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,758
 8. Rinoriem
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,562
 9. kosoWar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,182
 10. BlackEagle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,581
 11. Juxhin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,278
 12. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,004
 13. REMZI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,532
 14. Lavdim
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,874
 15. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  7,360
 16. sg1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,046
 17. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,324
 18. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,359
 19. DarKr0x
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  4,187
 20. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,660
 21. Gazibo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,190
 22. shkelqim12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,286
 23. Arditcaushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,635
 24. cHs
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  8,148

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...