1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Nozzge
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,127
 2. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,024
 3. fLicK1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  999
 4. GunSpeR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  582
 5. krkjava1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  442
 6. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  642
 7. Muslimboy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  700
 8. Muslimboy
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,312
 9. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  574
 10. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  529
 11. besarti123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  802
 12. emtwo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  750
 13. besarti123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  397
 14. immortal.boy
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,433
 15. aksham
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  518
 16. Lirakk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  430
 17. besarti123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  618
 18. Don AlCa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  776
 19. jetonisss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  829
 20. jetonisss
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,728

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...