1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. blend96
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  516
 2. blend96
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  418
 3. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  329
 4. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 5. becki89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  380
 6. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  474
 7. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  436
 8. adnan73
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  667
 9. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  518
 10. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  381
 11. bahrudin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  421
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  496
 13. adnan73
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  564
 14. mennd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  730
 15. gjonigoni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  550
 16. beni20
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  710
 17. Irma.M
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,169
 18. edoni-123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  517
 19. Nozzge
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,029
 20. Lodvald
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  888

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...