1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  514
 2. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  562
 3. AzizArifaj20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  705
 4. 4n0n!m
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,037
 5. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  918
 6. abdullah.b
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  809
 7. mandgjini
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,367
 8. Enis Hussain
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  523
 9. adnan73
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  507
 10. abdullah.b
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  755
 11. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  592
 12. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 13. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  486
 14. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  769
 15. GunSpeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  533
 16. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  621
 17. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  594
 18. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  749
 19. immortal.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  558
 20. 1-kyy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  831

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...