1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. beni20
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,040
 2. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  737
 3. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  772
 4. Semin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,807
 5. Muslimboy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  885
 6. Unnamed83
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,166
 7. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  838
 8. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  636
 9. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  532
 10. dilaraa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  753
 11. AL123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  769
 12. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  750
 13. Sparky'
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  755
 14. arditi11
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,017
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  580
 16. xhersi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  686
 17. Atlanti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,599
 18. Omerr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  660
 19. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  668
 20. Astritt1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  696

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...