1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. besarti123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  438
 2. Astritt1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  480
 3. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  720
 4. Gencbasha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,162
 5. Atlanti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  740
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  727
 7. immortal.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  795
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  620
 9. Artin J.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  528
 10. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  495
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  545
 12. *VLORI*
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  859
 13. Artin J.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  612
 14. Muslimboy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  555
 15. aksham
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  598
 16. besarti123
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  652
 17. beni20
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  851
 18. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  605
 19. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  654
 20. Semin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,026

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...