1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. anjshtanji
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  676
 2. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  406
 3. dDitt.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  392
 4. anjshtanji
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  725
 5. LTH05
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  474
 6. LTH05
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  929
 7. limi75
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,874
 8. WarLock.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  555
 9. genit
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  816
 10. dDitt.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  599
 11. besartiii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  422
 12. dDitt.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  462
 13. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  631
 14. genci007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  375
 15. Dr. PsY.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  635
 16. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  943
 17. LTH05
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  461
 18. valdetshala
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  869
 19. anjshtanji
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,367

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...