1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,218
 2. beni20
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,905
 3. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,403
 4. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,173
 5. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,176
 6. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,066
 7. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,063
 8. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,062
 9. Fidannnn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  586
 10. KNO3
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,823
 11. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,052
 12. Enis Mulaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,153
 13. Artani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  822
 14. besarti123
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,296
 15. igliramaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,491
 16. jetliri1112
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  634
 17. 00000000
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  939
 18. Genti.1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  846
 19. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  850
 20. Platon OG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  574

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...