1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. RegShqip
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  519
 2. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  599
 3. Atlanti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,131
 4. DOTS
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  832
 5. igliramaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  827
 6. KNO3
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,701
 7. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  953
 8. Enis Mulaj
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,020
 9. Artani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  732
 10. besarti123
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,203
 11. zaki94
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  780
 12. Alkeo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  947
 13. Atlanti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  740
 14. immortal.boy
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  795
 15. Artin J.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  528
 16. Unnamed83
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  970
 17. AL123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  639
 18. Sparky'
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  614
 19. Atlanti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,170
 20. Astritt1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  608

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...