1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  15,241
 2. igliramaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,976
 3. immortal.boy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,948
 4. Muslimboy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,805
 5. beni20
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,628
 6. KNO3
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,552
 7. Semin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,510
 8. Muslimboy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,444
 9. beni20
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,282
 10. LTH05
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,254
 11. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,245
 12. arbenittz
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,173
 13. Muslimboy
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,069
 14. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,043
 15. beni20
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,993
 16. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,988
 17. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,948
 18. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,938
 19. beni20
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,937
 20. limi75
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,767
 21. beni20
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,732

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...