1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LTH05
  Përgjigjet:
  207
  Shikimet:
  16,960
 2. dDitt.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  526
 3. GhOsT-BoY
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  557
 4. dDitt.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  432
 5. anjshtanji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  395
 6. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  585
 7. Diamant
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  418
 8. Liridoni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  459
 9. snoox
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  422
 10. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  383
 11. snoox
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  507
 12. edoni15
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  654
 13. uniks
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  452
 14. qendros
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  501
 15. besarty
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  459
 16. dDitt.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  451
 17. UnknowN.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  517
 18. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  473
 19. Diamant
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  698
 20. icylove
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  644
 21. Nori
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  744

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...